V Niedziela Wielkanocna – 28.04.2024

1. Rozpoczynamy miesiąc maj. Zapraszam na nabożeństwa majowe po wieczornej Mszy św.
  2. W piątek , 3.05. zapraszam do przeżycia odpustu parafialnego NMP Królowej Polski.
    Okazja do spowiedzi w czwartek , 2.05 od godz..16.00 do 17.30. Będzie to też spowiedź z okazji I piątku .
    Suma odpustowa , 3.05 . o godz. 12.00, po niej wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania Loretańska, odnowienie Milenijnego Aktu Oddania Polski i procesja wokół kościoła. Proszę przygotować baldachim, feretrony, chorągwie. Uczestnikom uroczystości odpustowych udziela się dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych
  3. Chorych odwiedzimy w czwartek 2.05 . od godz. 9.00.
    Nie będzie odwiedzin chorych w sobotę, ale zapraszam na Mszę św. I sobotnią o godz. 8.00 z rozważaniem fatimskim
  4. W poniedziałek 29.04. przypada święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy.
  5. W biurze parafialnym można odbierać zamówione alby dla dzieci pierwszokomunijnych.
  6. W każdą sobotę zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do 21.00. W tym czasie okazja do spowiedzi. Kończymy odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.