Chór Parafii pw. Przemienienia Pańskiego i NMP Królowej Polski powstał w 2014 roku. Po raz pierwszy zaśpiewaliśmy podczas Triduum Paschalnego 30.03.2014 roku. Była nas wówczas garstka. Stery tego pięknego dzieła powierzyliśmy Piotrowi Kowalewskiemu, który bez zastanowienia zgodził się i zaraził nas swoją pasją. Dzięki Jego uporowi i entuzjazmowi istniejemy do dziś i rośniemy w siłę na chwałę Bożą.

Ponieważ, jak wiadomo, głosów w chórze nigdy za wiele serdecznie zapraszamy na próbę chóru parafialnego wszystkich, którzy chcieliby zadbać o piękno liturgii i służyć przez modlitwę śpiewem, poznawać utwory muzyki liturgicznej od chorału gregoriańskiego po współczesność, a także nauczyć się śpiewać w czterogłosowym zespole wokalnym. Jeśli czujesz powołanie w takiej służbie, to nie wahaj się i czym prędzej do nas dołącz. POTRZEBUJEMY CIĘ.

Zaproszeni są przede wszystkim dorośli i młodzież, zarówno śpiewający jak i grający na instrumentach. Wystarczy umiejętność powtórzenia melodii i chęć nauki śpiewu.

Bliższe informacje pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.