PEREGRYNACJA OBRAZU MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W RODZINACH PARAFII SOMONINO

Za dwa tygodnie - w niedzielę 21.04. rozpoczniemy peregrynację ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy w rodzinach naszej parafii.

Aby przyjąć obraz w rodzinie trzeba zgłosić, zarezerwować, zapisać się na wybrany dogodny dzień na stronie internetowej parafii. Zapisywać się proszę zgodnie z instrukcją podaną na stronie formularza - link poniżej.

Można też zgłaszać się w biurze parafialnym (w godzinach urzędowania), a w ciągu dnia do Pani Alicji Majkowskiej dzwoniąc pod nr 798 412 171.
Wybrana data jest dniem zabrania ikony z kościoła do domu, po Mszy św. o godz. 18.00. Obraz oddajemy następnego dnia przed Mszą św.

Rodziny zabierające ikonę w sobotę oddają obraz dopiero w poniedziałek przed Mszą o godz. 18.00. Do ikony dołączona jest książeczka - modlitewnik, który pielgrzymuje razem z ikoną.

- formularz rejestracyjny formularz rejestracyjny
- nr telefonu Pani Alicji Majkowskiej: 798 412 171